Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:42   #20
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10150
Aldığı Teşekkür: 9692
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Bende eteğimdeki taşları dökmeye geldim

Ben de kendi düşüncelerimi açıklıyayım madem konu açılmış
Okurken lütfen yanlış yorumlamayın ben bu forumda sadece ortamı forumun ana düşüncesini sevdiğim için bulunuyorum.

Zaten farkettiyseniz fazla konu açarak paylaşım yapan bir üye değilim ama burda bulunmak hoşuma gidiyor forum çizgisi bana göre çok kaliteli umarım hiç değişmez...

Ben genel bir yorum yapmak istiyorum...

Unutmamamız gereken bir şey var arkadaşlar burası bir topluluk ve kurallar olması kesinlikle gereklidir.. Kurallar herkesin hoşuna gitmeyebilir bu normaldir... ama unutmamamız gereken birşey var topluluğun uzun vadeli bir arada kalması için bu şarttır bir çizgisi olmalı yoksa bu ortamı sürdüremeyiz...Kişilere özel değişiklikler yapılırsa ortam çabuk dağılır...

Kurallarda benim de hoşuma gitmeyen şeyler var yada yeri geldi kırıldığım şeyler illaki oldu ama bana özel değişiklik yapılmasını isteyemem sonuçta her gelen şahıs üye olurken bu karalları kabul etmiş olur... Kişiye özel iltimasların sonu gelmez düzen bozulur...Kurallara uymak zorundayız...

Belki kişiler arasında şahsi sorunlar olabilir buda normal ama bu şekilde belirtmekte bence hoş değil şahsi sorunlar genel yapılmamalı özel meaj sistemi bu şahsi sorunlar için var zaten...

Kurallarda da belki değişiklikler olabilir niye olmasın usulüne göre... ama bazı kurallar sabittir kesinlikle değişemez zaten onlar forumun temelini oluşturur kişiye özel değişimler yapılırsa forum çabuk dağılır emin olun...

Amacım kimseyi kırmak yada övmek değil arkadaşlar umarım yanlış anlamazsınız...

Bu tarz topluluklarda eleştiri yapılırken genel düşünmek iyidir bence şahsi sorunlar kişiler arasında çözülebilir...

Umarım kırgınlıklar çabuk geçer orta yol bulunur...

Regretsmistakes they’re memories made.
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.