Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:51   #24
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Değerli arkadaşlarım, bizim Türkçe öğretmenimiz vardı, biz Türkçe konuşmasını anlayamazdık ama iyi bir insandı, en azında sosyalistti, Türkçeyi tam öğrenmesek bile insanlık, doğruluk öğrendik. yaşıyorsa uzun ömürler, rahmetli olduysa,rahmet diliyorum. Lafı getirmek istediğim, devrik cümleler kurduğumuz, noktalama işaretlerinde bazı temel hatalar yaptığımı biliyorum ve mümkünce düzeltmeye çalışıyorum, hatalarım oluyorsada bu boşvermişliğimden,önemsemediğimden değildir. Bu yaptığım hataların daha bilgili yönetimdeki arkadaşlar tarafından düzeltilmesi beni, onları yorduğum için üzer, benim utancım olur.

Yönetimden tek şikayetim, cevap yazdıkdan, yarım satten sonra yaptığım imla ve cümle kurgu hatalarının farkına vardıktan sonra düzeltememem.

Düzeltin kardeşim işiniz ney, zaten istediğiniz teşekkürse peşinen ediyorum TEŞEKKÜRLERRR
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.