Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:02   #29
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Forum yönetimi tarafından, gerek Türkçe kullanımına yönelik duyarlılık, gerek foruma verilen emek, gerek kuralların devamlılığına yönelik yaptığı tasarruflar, gerekse konuları hazırlarken gösterilen titizlik, bu forumu özel kılan özellikler. Üyelerin aktif katılımı da öyle. Ben zaten bu sebepler yüzünden burdayım.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Her yönetici arkadaş gerekli bilgi donanınıma ve kendini ifade edebilme yetilerine sahip.

Asıl bunu her üye yapamazdı.. Seni tebrik etmek gerek aslında..

Biz de hiçbir yük yok.. Gerektiğinde, gerekenleri yerli yerince söylüyoruz zaten..

Ancak kaygılarım var. Bilmiyorum ki, bu konunun nereye varacağını. Kavga mı edeceğiz, barışla mı sonuçlanacak, kaş yapalım derken göz mü çıkaracağız?

Yazılan yazılarda gülümseme ifadeleri olmasa da, yazıyı yazan kişinin yüz ifadesini görebiliyorum.

Örneğin, yukarıdaki ilk cümle: Kaşlar çatık.
2. cümle: Şu an tarif edemeyeceğim, ama iyi hissettirmeyen bir ifade.

Halbuki ben, yazdıklarımı gülümseyerek yazıyorum. Bu da bir problem işte.

Sadece kelimeler ve noktalama işaretleri var görünen. Siz farkında olsanız da olmasanız da, yazdıklarınız, karşınızdakinin iyi ya da kötü hissetmesine sebep oluyor.

Oysa ki; buraya yeni kayıt olmuş bir üyenin, nasıl biri olduğunu, donanımının ne olduğunu, Türkçeyi düzgün kullanamıyorsa, bunun bir sebebinin olup olmadığını bilemezsiniz.

Kendimden örnek vereyim: İnsanlıkarayan' nın yurt dışında yaşadığını bilmiyordum. Yazdıklarını anlamıyordum. Bir mesajımda "seninle birbirimizi anlamamız mümkün değil" gibi bir şey yazmıştım. Eminim kırmışımdır onu. Sonradan durumunu öğrendiğimde, yerin dibine girdiğimi hatırlıyorum.

Sonrasında özel mesajla özür dilemiştim. Bilmiyorum ki gönlünü alabildim mi Ancak itiraf etmeliyim, mükemmel bir gelişim gösterdi bu konuda

Sonuç olarak, forumun hassasiyetlerini önemsiyor ve destekliyorum. Ancak, uyarılar yapılırken, üyelerin hassasiyetine de özen gösterilmesi gerektiğini vurgulamak istiyorum.

DipNot: Bu yazdıklarımdan dolayı, kimse beni habire uyarı alan bir üyeymiş gibi algılamasın he. Ekim 2009' dan beri burdayım ve uyarıldığım bir konu hatırlamıyorum Olduysa hatırlatın yönetim Ben sadece gözlemlerimi dile getiriyorum...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.