Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:09   #32
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Ekin, bu mesajını da düzelttim.. (Keyfe kederdi, alışkalık haline getirttin.. -)
Bakın oluyor işte!

Yani düzelten de yanlış yazabiliyor.

Hani el yazısı yazsak tamam da klavye kullanınca özellikle noktalama işaretlerini 2 tuşla yazabiliyoruz. Kimizi zaman parmak yan tuşa basıyor, kimi zaman tuşa gerektiği kadar sert basamıyoruz falan filan.

Zaten yukarıda da demiştim, bazen ben de bazı arkadaşların yazdıklarını tam anlayamıyorum. Gerçekten de anlayamıyorum ki son 2 günde bir arkadaşla bir müzik videosu konusunda bunu yaşadım. Bir başka arkadaş ki adı bu tartışmada geçmişti, sorduğu soruyu anlayamadığım için cevap yazxamadım...

Sadece türkçeyi Türkiye' de eğitim almasına rağmen gerektiği gibi kullanamayanlar olduğu gibi bir de başka ülkelerde yaşayan çok sayıda türk var forumlara katılani ha bir de o disleksisi olanlar...

Dedim ya, kimsenin başına ekşimediniz gördüğüm kadarıyla...

Ama belki bazı yeni arkadaşlar türkçeleri nedeniyle burada hor görülebileceklerini de düşünüp gidebilirler ki, kayıp olur...

Bence biraz daha iltimas ve hoşgörü bu konuda...