Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:09   #33
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Sonuç olarak, forumun hassasiyetlerini önemsiyor ve destekliyorum. Ancak, uyarılar yapılırken, üyelerin hassasiyetine de özen gösterilmesi gerektiğini vurgulamak istiyorum.

DipNot: Bu yazdıklarımdan dolayı, kimse beni habire uyarı alan bir üyeymiş gibi algılamasın he. Ekim 2009' dan beri burdayım ve uyarıldığım bir konu hatırlamıyorum Olduysa hatırlatın yönetim Ben sadece gözlemlerimi dile getiriyorum...

Hassasiyet demişsin. Konunun başlangıcında kopya yapmıştım, kaç kez kopya yapmam gerek.. Bir daha kopya yapıyorum, şimdi başa dönüp bakılmama ihtimali var..

Burada hassas davranılmayan ne var?

Alıntı:
Yılkı, iyi niyetli olduğunuzu tahmin etmek o kadar zor değil...

Son mesajını iki kez okudum, anlamaya çalıştım ama yine de anlayamadım..

* * *

Yazarken bir çırpıda yazabilirsiniz. Mesajı göndermeden önce noktalama işaretlerine ve yazım şekline tekrar bakıp, olası hataları giderdikten sonra mesajı göndermek daha iyi...

Mesajı gönderdikten sonra yine 30 dakika düzeltme süremiz var..

Alıntı:
Mesajı yazdıktan sonra, göndermeden önce Cevapla butonunun hemen sağında "Ön İzleme" butonu vardır. Önce buradan bakabilirsiniz..

Burayı atlayıp da mesajı gönderdiniz diyelim.

İşte o zaman, mesajımızı 30 dakika düzeltme süresi vardır. Aşağıya ekran görüntüsü ekliyorum, daha sonra bu konu dışı mesajları sileriz..

* * *

2009 Ekim'inden beri buradasın Cadıı.. 4000 kusür mesajın var. Her mesajın da dolu dolu, eften püften mesajlar değil..

Yönetime en çok senin yardımcı olman gerekirken, yerinde yapılan müdahalelerin karşısında duruyorsun..

Demek ki gözlemlerin yanlış Cadıı.. Uyarma babındaki yazı yukarıda..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.