Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:23   #39
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
ReaL, keşke yazdıklarımın tümünü alıntı yapsaydınız. Daha anlamlı olurdu konu bütünlüğü açısından...

Forum yönetimi hangi konuda katkı istedi de ben katkıda bulunmadım, merak ettim doğrusu.

Eğer yazdıklarım, yönetime karşı gibiymişim gibi bir algı oluşturduysa hemen müdahale etmek durumundayım. Hayır, yönetime karşı değilim. Yazdıklarım bir bütün olarak değerlendirilirse, zaten bunun son derece açık olduğu görülür.

Her şey daha iyiye, daha doğruya, daha güzele ulaşmak için...

Konuyu baştan oku Cadıı...

Yazdıklarının hepsini detaylarıyla yanıt verdim..

Sen ısrarla kırıcı uyarımız olduğunu söylüyorsun, ben de uyarıyı aynen kopya yapıp, ordan bana kırılacak tek kelime göster diyorum, bunu atlıyorsun..

Ben net yanıt isterim. Evet hadi o kopya yaptığım uyarı yazımdan, bir tek sert bir uyarı ifade edebilecek kelimemi göstermeni bekliyorum..

* * *

Kendin de itiraf etmişsin..

Sen, İnsanlıkarayan isimli arkadaşa da konu altında serzenişte bulunurken, biz ise özelden konuşmayı yeğlediydik..

Yani, senden daha duyarlı davranmışız..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.