Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:32   #43
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
ReaL, keşke yazdıklarımın tümünü alıntı yapsaydınız. Daha anlamlı olurdu konu bütünlüğü açısından...

Forum yönetimi hangi konuda katkı istedi de ben katkıda bulunmadım, merak ettim doğrusu.

Eğer yazdıklarım, yönetime karşı gibiymişim gibi bir algı oluşturduysa hemen müdahale etmek durumundayım. Hayır, yönetime karşı değilim. Yazdıklarım bir bütün olarak değerlendirilirse, zaten bunun son derece açık olduğu görülür.

Her şey daha iyiye, daha doğruya, daha güzele ulaşmak için...

Cadı sen de forumun tadına bak, bir şeyler paylaş, yorumlar yap...

Biz her ne kadar ''biz desek de yöneticiler anlamaz'' diye düşünsek de anlamamış gibi yaparlar ama alacaklarını alırlar. Ha biz üyeler de karşı çıkarız onlara da, biz de onlardan alacağımızı alırız sonuçta... Ekin şahidim olsun yani!

Netice itibariyle iyi ki farklıyız, iyi ki tek tip değiliz!

Farklı olalım ama her zaman beraber olalım. Mesele bu... Gerisi hikaye..

Ben birazdan mırıldandığım güzel bir şarkıyı paylaşacağım.