Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:36   #47
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28192
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Mesela Sevda...

Bak benim yazdıklarımı düzeltiyorsun değil mi?

Bu aşağıdakileri kim yazdı?

Bunlara bence fazla bir değer yüklememek lazım!

Biraz yumuşak olursanız bir şey kaybetmezsiniz ki..
Sayın Aristo hiç birimiz Türkçe konusunda otorite olduğumuzu söylemiyoruz ki. Gözden kaçan şeyler olabilir. Bizler düzeltiriz hatada ısrar edilirse uygun şekilde söyleriz. Fakat belli başlı kurallar vardır uyulması gereken.

Değer yüklemiyoruz sadece olması gerekeni dile getiriyoruz. Dümdüz, noktalama işaretleri olmadan, büyük harflere dikkat edilmeden yazılan yazılara hiç birimizin tahammülü yok. Kendi adıma söylüyorum bunları okumuyorum bile.

Dil bilgisi konusunda gayet yumuşak ve olması gerektiği gibi davranıyoruz zaten. Siz de forumun bu artısından memnunsunuz ki bizimle birliktesiniz.

Yazdıklarımla kendimi net ifade ettiğime inanıyorum.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.