Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:44   #52
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi £kin Mesajı göster
Sunu arttirsak iyi olur
2 yerli, 2 yabancı.. Etti 4

5 kişi aynı anda şarkılar açsa, olur 20.. Kısaca yer gök video olur..

Daha önce de belirttim. Her aklımıza geleni uygulamıyoruz. Yönetim bölümünde uzun uzadıya konuşuyoruz. Artılarını eksilerini düşünüyoruz, olabilirliğini hesap edip ondan sonra uygulamaya geçiriyoruz..

Kiminin hoşuna gitmeyebilir de.. Ama burası ne ressam sitesi, ne gezelim görelim sitesi, ne tarih sitesi, ne de siyasi konuların yer aldığı bir haber sitesi..

Tekrar edip, konudan ayrılıyorum. Burada benim diyenin yazım hatası vardır, yok, ben hiç hata yapmam diyenin de hatasını bulurum. Konumuz bu değil..

Konu ne?

İlkokul 1. sınıfta öğretilen yani 5-6 yaşındaki çocukların bile bildiği, yapabildiği; cümlelere büyük harf ile başlamak, nokta ile sonlandırmak. Diğer cümleye başlarken de yine büyük harf ile başlamak..

Hiç okula gitmemiş bir insan, bu defalarca tekrar ettiğimi bir kez okusa, yerine getirebilir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.