Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:45   #53
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Sayın Aristo hiç birimiz Türkçe konusunda otorite olduğumuzu söylemiyoruz ki. Gözden kaçan şeyler olabilir. Bizler düzeltiriz hatada ısrar edilirse uygun şekilde söyleriz. Fakat belli başlı kurallar vardır uyulması gereken.

Değer yüklemiyoruz sadece olması gerekeni dile getiriyoruz. Dümdüz, noktalama işaretleri olmadan, büyük harflere dikkat edilmeden yazılan yazılara hiç birimizin tahammülü yok. Kendi adıma söylüyorum bunları okumuyorum bile.

Dil bilgisi konusunda gayet yumuşak ve olması gerektiği gibi davranıyoruz zaten. Siz de forumun bu artısından memnunsunuz ki bizimle birliktesiniz.

Yazdıklarımla kendimi net ifade ettiğime inanıyorum.
Ben de onu diyorum zaten ya...

Ben bazen yazıyorum. ''Tamamdır her şey doğru'' diyorum. Yorumuma cevap gelince bir bakıyorum yazdıklarımaAbooo...

Hepinizin dil bilgisi konusunda takındığı tavrı takdir ediyorum zaten. Diyorum ki, belki şu veya bu nedenden dolayı bazı yeni üyelerin hoşuna gider ve kendilerini geliştirirler... Onlar sorun değil zaten. Bazı üyeler de dil bilgisi zaaflarını kopmleks eder giderler belki... Sadece onlar için biraz daha toleranslı olmanızı öneriyorum o kadar.

Benim dediklerim eleştiri de değil, sadece öneri...