Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 01:34   #63
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Şimdi bu konuyu okuyan sevgili use.. Pardon üyelerimize sesleniyorum..

Siyahlar sizi korkutabilirler.. Kırmızılardan da çekinebilirsiniz.. Hak veririm..

Ama morlardan yani bizlerden kesinlikle çekinmeyin..

Neden bunları yazıyorum?.. Çünkü bizde sizin gibi yazdıklarımızdan an be an uyarılıyoruz.. yani bir bakıma aynı şeyleri paylaşabiliyoruz diyebilirim..

Yani yalnız değilsiniz onu demek istemiştim.. En azından şu konuya bakın bir tane Mor'un isyanını gördünüz mü? yok değil mi?..^^

O yüzden mümkün olduğunca konu yada mesajlarınızda herhangi bir hata vs felan filan olursa biz morlara bildirin.. Biz bunu gizleriz,düzeltiriz yaparız birşeyler rahat olun yani.. Hem böylece bundan haberi olmayan Kırmızı ve Siyah renklerdeki arkadaşlar dellenmemiş olacak.. Günlerini büyük bir rehavet içersinde geçirebileceklerdir..

Real ve Lale'nin içlerinden bana "bunu bunu alın dışarı" sözlerini duyar gibiyim..

Kaçayım..

En çok da çeken sensin dime Serseri
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.