Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 00:35   #470
Conan
Sadece Gül İstiyorum...

Conan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 19
Mesajlar: 65
Ettiği Teşekkür: 60
Aldığı Teşekkür: 330
Rep Derecesi : Conan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şu An Okuduğunuz Kitap?

Bekir ÖZTÜRK-Gizli TANIK..
***

Kitap Özeti:

Adaletin devşirilmiş suçlular arasından seçilen "Gizli Tanık"lar eliyle nasıl katledildiğini, Türk Silahlı Kuvvetlerinin PKK'ya karşı verdiği mücadelenin bedelini nasıl ödediğini örnekleriyle okuyacağınız "Gizli Tanık" Togan Yayınlarından çıktı.

Adaletin devşirilmiş suçlular arasından seçilen "Gizli Tanık"lar eliyle nasıl katledildiğini, Türk Silahlı Kuvvetlerinin PKK'ya karşı verdiği mücadelenin bedelini nasıl ödediğini örnekleriyle okuyacağınız "Gizli Tanık" Togan Yayınlarından çıktı.

"Milletin iradesi" kavramını parlatan samimiyetsizlerin milletin iradesi ile milletvekili seçilenlerin tutuklu kalması konusundaki samimiyetsizliklerini "Millet mi o da kim" isimli kitabında ele alan Bekir Öztürk, cezaevinde bulunan, cezaevine yolu düşebilecek insanlara, onların yakınlarına rehberlik edecek "F Tipi Rehberi" ve son yıllarda yaşadığımız sürecin bir Polis Darbesi olduğunu ayrıntılarıyla ortaya koyan "Polis Darbesi" isimli kitabından sonra adalet mekanizmasının kanayan yarası Gizli Tanıklığa mercek tutan "Gizli Tanık" isimli kitabıyla çok tartışılacak konulara parmak basıyor.


Osman Yıldırım başta olmak üzere son yıllarda çeşitli davalarda etkin rol oynayarak hukukun katline neden olan gizli tanıkların çelişkilerini, bu devşirilmiş sahtekarlara itibar eden savcı ve mahkeme heyetlerinin kimlere kayıtsız kaldığını, savcıların gizli tanıkları hangi vaatlerle devşirdiklerini merak ediyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

İşte kitabın tanıtım yazısı;

Osman Yıldırım’ın “Ataşehir de toplantı yaptık, bana bomba verdiler” dediği ayın her hangi bir gününde toplantıya katıldığını iddia ettiği kişilerden hiç birinin Ataşehir’e gitmediği TİB’in kayıtlarıyla ispatlandı.

Osman Yıldırım, kendisine bomba verildiğini iddia ettiği “villa” yı bulamadı. Ama ne hikmetse; onun bulamadığı villayı polisler buldu! Yoksa Osman Yıldırım bombaları iddia ettiği gibi, Veli Küçük’ten, Muzaffer Tekin’den, Oktay Yıldırım’dan, Rasim Görüm’den değil de polislerden mi almıştı.

Ah Osman ah! yazıklar olsun sana Zekeriya Öz’ün, Mehmet Ali Pekgüzel’in, Nihat Taşkın’ın, Fethullah Gülen’in, yandaş camianın verdiği emeklere.

Senin o pazarlamacı katil profilini silip, senden bir “kahraman” yaratmak için ne çabalar harcandı. Ne haberler yapıldı.

Savcılar senin yerine üç tane ismi, dört tane resmi, bir iki küçücük senaryo parçasını kafasında tutabilecek zekâya sahip birini bulsalardı, şimdiye kadar bu davalardan yargılanan binlerce kişiyi ipe gönderirlerdi.

Ama sen ne yaptın? O kadar ezberletilmesine rağmen bombaları sana kimin verdiği yalanını her seferinde başka bir isim vererek boşa çıkardın. Sana gazetelerden televizyonlardan gösterilen “villa” yı bile bulup gösteremedin.


Bunların hepsinin senaryo gereği uydurulmuş yalanlar olduğunu mahkeme hariç (?!) herkes biliyordu ama sen bunu tescil ettirdin. Önce villa“Beş katlı” dedin, savcı “beş katlı villa olmaz” dedi. “Dört” dedin, savcı biraz daha tenzilat istedi, sonunda iki katlıya düştün. Sana tek başına çekilmiş Rasim Görüm fotoğrafını gösterdiler “Rasim Görüm bu mu” diye, ama sen, verilen “Rasim Görüm bu, iyi ezberle” mesajını bile anlamadın.

Allah seni kahretsin!
__________________
Conan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Conan'in Mesajına Teşekkür Etti.