Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 03:41   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131034
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Çipli plaka "özel hayatı" ihlal eder mi?

Belkide söylemek istedigim tam yerine ulasmadi.
Simdiki durumunda bu sistem sadece milletini kontrol altinda tutmaya yarayabilir.
Hic bir zaman kazalarin azalmasina veya olmamasina yaramaz.

Plaka numaralari tutulup, bunu Satelit üzerinden takip edebilme olasaligi, anca yakin takip sistemi olabilir.

Tabiki birde buna baska taraftan bakarsak, mesela su 40.000 TL Benzin faturasi getirenlere.

Burada belki yararli olabilecegini düsünüyorum, soytariliklarin önlenebileceginin kanisindayim.

Sigortacilar üzerine bahsedilmis.

Bunu en iyi sekilde bende bilmem lazim, cünkü bir zamanlar az daha bu sahtekarlarin icine girecektim.

Bütün kurslarini bitirdigim seminarlerde, kurs yönetmenleri son olarak ilk önce cevrenizdekileri, elleriniz alisina kadar, Holtaya alin demisti.

Tabi söyle bir cevreme baktim.

Cevremdekileri daha iyi tanidigim icin, bunlara O sigortayi satsam, neresinden kisipta bu faturayi ödiyecekler diye düsüncelere kapildim.

Sonra bu Sistemin Legalize edilmis Sokak haydutlari olarak görmeme yaradigi icin, bu sistemi Terk ettim.

Bunu en basitinde, bir sigortalik davanizda görebilirsiniz.

Aidatlarini alabilmek icin, evinize para toplayicilari bile gönderirler.

Sigortalik bir davaniz oldugunda, essegi beklersiniz, halbuki bunlar essegi yolda sucuk yapip, baska bir tarafa satmislardir.

Kendimin Firma arabasindan haric, üc arabam vardi, yanindada bir Mobiletcik.

Hesabini yaptiktan sonra, arabalarimi surada park ettim.

Simdilik yeniden bunlara üye olayim diye, tek bir Plakayala, birkac araba kullanabilirim diye yazilar geliyor.

Bu reklamlarida su dosyaya hep diziyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.