Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 05:30   #68
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Eleştiri en kolay yoldur, her şeyi, her an eleştirebiliriz. Herşeyde de, istiyorsak bir sebep bulup eleşetiri yapabiliriz. Hiç kendimizi eleştirmeyi düşündükmü? Adına empati yapmak denir, herkes bilir, yaptığını zanneder, ben empati yapiyorum der ama yine kendine yontar, gerçek empati yapamaz! Niye gerçek empati yapamaz?
Çünkü gerçekten yaşayamamıştır,sadece düşünce bazında olsam ne olur diye düşünür, bir nevi sanaldır empati yapmak.

Yukarıda yazdıklarımdan yola çıkarak! Forumda ben bir üyeyim ve sadece yazdıklarımdan sorumluyum değilmi! Ama yönetici konumundaki arkadaşlar,tüm forumda yazılanlardan sorumlular. Şimdi denebilir! herkes kendi yazdığından sorumlu ise yöneticilere ne oluyor! Hesabını ben veririm.! Kuralsızlığın olmadığı yerde başıbozukluk olur,dolaylı olarak da yokolma süreci başlar. Kuralsız topluluklar yok olmaya mahkumdur, bu döngü değişmez bir kuraldır, bunun bilincinde olan arkadaşlarımızın bu tavırlarınıda hoş görmemiz gerkekir. Yönetici yanlış yapmazmı? Tabi yapar, gayette normaldir ama yanlışı düzeltmenin de zarif bir yolu vardır, o zerafette aynı dili konuşup, aynı değerleri paylaşmaktan geçer, geçmiyorsa yapacak birşey yok.

Bu yazdıklarımı, daha önce birçok forumda yöneticilik yapmış, işin zorluğunu bilen biri olarak yazdım, şu an sadece bir kullanıcıyım ve para ile dahi teklif edilse yöneticilik yapmam,(Yöneticilik huzur bozan bir sorumluktur) ki bu arkadaşlarımız gönüllü bu işi yapmakta, hiçbir menfaat beklememekte, LaLe arkadaşımızın dediği gibi, tek beklentileri bir kuru teşekkür, onların manevi gıdasınıda çok görmeyelim, hep beraber eleştirelim ama yiğidin hakkınıda vererek bu gemiyi yürütelim, kendi ayağımıza kurşun sıkmayalım, zaten ülke olarak yeterince bölündük en azından bu sanal ortamda demir gibi duralım, örnek olalım.

Tüm forum arkadaşlarıma saygılar, ben bu kadar içten yazamazdım ama aslan sütü yazdırıyor işte

Yönetim, yağlama bedelini hesap numarama lütfen Kısa günün karı

CadII iyi bir insan olduğuna çok, ama çok inanıyorum vede seni forumda tanıdığım kadarıyla seviyorum, ufak problemler biz insanlar için vardır çözülür,heleki aynı düşüncelleri savunuyorsak.

Sana yağlama bedelini ayrı fatura edeceğim, seninki daha düşük,yönetimin faturasını yazdırıken yazıcı mürekkebi bitti
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.