Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 08:34   #69
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131290
Aldığı Teşekkür: 42679
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yönetim biçimimizden rahatsız olan arkadaş yok mu yahu?
Neden olmasin var tabi!,
Burada bir deneme tahtasi eksik. (Konu olarak)
Fazla önem verilmeyen, zamanla bosaltilan bir bölüm olsa, kendimizi gelistirmek icin bir köse olur.

Misal olarak.: Bir sey hazirlayip sunmak istiyorum, konu acip yazmaya basladigimda, bunu yolladiktan sonra yeniden bir kac sefer okumaya calisiyorum.

Bir yan soru simdi sorucagim, (Imla) ney oluyor?.
Konuya yeniden geleyim.
Hatalarin hepsini bulmus olup, düzeltmis olsam bile, sonradan aklima gelip, yerlestirmek istedigim birseyler oluyor. (Konuyu bütünlemeye yarayan)

Iste burada sanirsam, bayagi zorlaniyoruz, böyleliklede konulara renk bile veremiyoruz.

Sadece bu istek icinde, Renk degistirmek söz konusu tabiki olamaz.

Zaten Güzelim Mavinin pesinden, halen yas tutuyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Sakın konuyu kaşımaya çalıştığımı sanmayın, düşüncelerimi yazmasam içimde kalacak,

Yılkı'nın aşırı alınganlık gösterip çekip gitmesi olacak iş değil, kaldı ki çok haklı uyarılardı, bence teşekkür edip uyarıları kale almalıydı, neden böyle yaptı anlamış değilim, sanki bunu bahane etmiş gibi.
Simdiye kadar görebildigimce, sanirsam daha gitmedi.

Halen Forumda mevcut!.

Sahsen kalmasinida dileyebilirim.

Tabiki burada bu Konunun baslamasiyla noktalanan davadan bende biraz rahatsizdim.
Ayni zamandan CadII´in sabirsizliginla yapilan yoruma.

Bu belki özelden aciklanabilinirdi?.

Burada birkac yerde anildigi gibi, bazi insanlarin sadece yazmalarindaki bilincsizligi degil, baska türlü yapamadigida belirtilmisti.
Ilk önce bunlara bir göz atip, degerlendirmekte yarar olabileceginin kanisindayim.

Hemen ön yargiyla konuya atilip, özü tespit edilmeden yorum yapmak, Porzelan dükkanindaki Fil´e benzer.

En iyi misali kendimden verebilirim.

9 Yasinda türkiyeyi terk edip, yabanci bir ülkede yasamamla, bayagi Türkcemi unutmustum.
Burada sokak Türkcesini andiran Terimlerle, tabiki fazla kendimi anlatamadigim icin, Okudum, Kopya yaptim, Örnek aldim, Sopa yedim, Sonrada Sopalara isyan edip, biraz Türkcemi düzelttikten sonra, Sopalari kirmaya basladim.

LaLe sopayi Lütfen, kargoyla yolliyabilirmisin, söminede onu yakacagim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.