Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 09:59   #71
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Simdiye kadar görebildigimce, sanirsam daha gitmedi.

Halen Forumda mevcut!.

Sahsen kalmasinida dileyebilirim.

Hemen ön yargiyla konuya atilip, özü tespit edilmeden yorum yapmak, Porzelan dükkanindaki Fil´e benzer.
En iyi misali kendimden verebilirim.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi YILkI Mesajı göster
ayrıca dıkkat edersenız ben hiçbir yazımda kırıcı bir uslupla yaklaşmadım..türkce sonradan 2.cı hatta 3 cü dil olarak öğrendiğim bir dildir.
Noktalama işaretlerine dikkat etmeye çalışıyorum uslubuma ve düşüncelerimi aktarırken karşımdakilerini kırmamaya..
burada konuşurmuşcasına yazmaya çalıştım..olmadı sanırım.Daha iyiside benim elimden gelmediği için baştan veda etmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum..
esenlikle sağlıcakla kalınız.
yılkı
Ben şahsın kendi yazdıklarına istinaden böyle söyledim, gider gitmez o kendi bileceği bir iş, burada bir ön yargının olduğunu düşünmüyorum,
birilerinin gidip veya kalması beni ne üzer nede sevindirir,

Tekrar söylüyorum, böyle haklı küçük uyarılar için alınganlık göstermesine ben sadece şaşırdım,

Bende kendimden örnek vereyim, kovulmaktan beter laflar duydum çoğu arkadaşlardan, ama çekip gitmedim, elimden geldiği kadar kurallara uymaya çalışıyorum, hele hele imla hatalarım için uyarılardan çok menmun oluyorum. Haklı veya haksız da olabilir, eleştirilere tahamül ve hoşgörü gösteremiyorsan böyle ortamlarda yazmayacaksın, bir birimizi üzmeye hiç hakkımız yok, bu sözümü genel olarak söylüyorum
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.