Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 10:47   #11
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Çipli plaka "özel hayatı" ihlal eder mi?

Bütün faşizan uygulamalar hep geçici olarak gelir arkasından kalıcı hükümler olarak toplum hayatına dayatılır. Dünya ve Türkiye örnekleri çoktur sıralamaya kalksak sayfalar yetmez. Teknik teknoloji insan hayatı, insan mutluluğu, insanın yaşam standardının yükseltilmesine, can ve mal emniyetinin sağlanmasına matuf olduğunda kimsenin söyleyeceği olamaz. Ama teknoloji kullanılarak insanlar fişlenir, yaşam hakkı kısıtlanır, kişisel yaşamın mahremiyeti teknoloji ile ber taraf edilmeye çalışılırsa bu teknoloji'den ve uygulayıcılarından şüphe ve kaygı duyulur.

Bu gün Türkiye'de iadereci olanlara Türk milletinin güveni ve itimadı yoktur. Seçimle halkın verdikleri oylarla geldiğini ifade edenlerin meşruiyetinin yitirildiği, Anayasa mahkemesi tarafından devletin temel nızamı olan laik'lik ilkesi karşı odak olmakla mahkumiyetleri ile meşruiyetlerinin sona erdiği bilinmektedir.

Güven duyulmayan idarelerden, hele hele Türk milleti Türk devleti, Cumhuriyet idaresi ve ilkeleri ile kavgalı olanlardan her şey beklenir.


Kendilerini saygıyla selamladığım Forum Gerçek üyeleri, ülkemizde mahkeme kararları olmadan suç ve suçlunun işlevini hükümsüz kılmak adına yapılmayan sayısal olarak sadece siyaseten ve fikren karşıtlığı bilinen 70 bin insanın dinlendiğini ve bu dinleme olaylarının üstün teknoloji ile yapıldığını bilmeyen yoktur.


Bu uygulama umarım milletin fişlenmesine katkı sunacak uygulamalar olmaz.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.