Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 12:13   #74
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ben şahsın kendi yazdıklarına istinaden böyle söyledim, gider gitmez o kendi bileceği bir iş, burada bir ön yargının olduğunu düşünmüyorum,
birilerinin gidip veya kalması beni ne üzer nede sevindirir,

Tekrar söylüyorum, böyle haklı küçük uyarılar için alınganlık göstermesine ben sadece şaşırdım,

Bende kendimden örnek vereyim, kovulmaktan beter laflar duydum çoğu arkadaşlardan, ama çekip gitmedim, elimden geldiği kadar kurallara uymaya çalışıyorum, hele hele imla hatalarım için uyarılardan çok menmun oluyorum. Haklı veya haksız da olabilir, eleştirilere tahamül ve hoşgörü gösteremiyorsan böyle ortamlarda yazmayacaksın, bir birimizi üzmeye hiç hakkımız yok, bu sözümü genel olarak söylüyorum
Burada ama haberin var degilmi?, Ormana nasil bagirirsan öyle sesin geriye yanki yaptigindan.

Ufak fisleme deneylerinle, konular acip, böyle yanitlarin almandan kendinin sorumlu oldugununda, artik farkina varmis olabilirdin.

Biraz zaman gecmesinle beraber, bir seyler degismis olsada, tam degisebilmen icin , daha cok ugrasilacagi burada belli.

Yeni gelen üye, nede olsa buradan hic haberi olmadigi icin, bazen zorlanmis bulunabilinir.

Bunu tek bir konusmayla basarilamiyacagi elde olsada, bosu bosuna yukarda tutmaya gerek yok bence.

Belki sizin anliyabileceginiz gibi bir misal vermiye ugrasayim.

Allah Dünyayi Cumartesiye yapmaya basladiginda, Persembeye kadar ugrasmis, Cumada, Insallah hepsini dogru yapmis olmasi dileginle Namazini kilmis.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.