Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 13:55   #76
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Burada özgürlük yok denilir ise, benim de özgürlüğüm yok demektir. Zira kurallara en başta ben uyuyorum. Kurallarımız da öyle ahım şahım kurallar değil, herkesin rahatlıkla uyabileceği kurallardır..

Evinizde belirli kurallar yok mu? Apartmanda yaşayanlar belirli kurallara uymuyor mu?

Örnek babından, ben özgürce takılayım bakalım nasıl olacak..

Öyle ya, her türlü yazı rengi var, 7 punta kadar yazı büyüklüğü de.. Ben böyle yazmak istiyorum demek özgürlük mü oluyor?

Defaler kere dile getirildi, okunmuyor sanırım.. Bu siteye üye olan, kuralları kabul etmiş sayılır. Ondan sonra kuralları eleştirmesi gereksiz. Sadece öneride bulunabilir..

Anlaşılmıştır umarım..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.