Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 14:55   #79
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
aynı fikirdeyim real.. serzeniş değil yahu bırakın insanlar olabildiğince özgür olsunlar....nokta virgül kıskacı, düşük cümle falan takılacak yerler değil bunlar...anlamazsan yazılanı geç git bakmazsın..
özgürlük son derece çakma bir kavram...özgür değiliz sadece öyle olmasını umuyoruz..

İnanın güldüm.. Kötü manada değil, hoşuma gitti.. Tabi evveliyat da pek bilinmiyor. Benim konuya bakıp bakmamam o kadar önemli değil ki. Birileri bir düzende tutmalı..

Şimdi buraya aksaklıklar ile ilgili yüzlerce alıntı yapabilirim. Çok basit iki kurala bile hala uyulmuyor. Uymamaya direnen arkadaşlara ne demişiz şimdiye kadar?

İpin ucu kaçtığı zaman ne olur, tahmin etmek zor değil.

Şu şekilde yazmaya bile gider durum..

Nbr, cnm.. Ben iiim.. taam bkle Geliyom hemn.

Burada msn Türkçesine kimse izin vermez, bunu bizden kimse beklemesin...

* * *

İmla kurallarına olabildiğince dikkat edilerek yazılan yazılar daha anlamlı oluyor..

İnsanlar zaten olabildiğince burada özgür..

Ateist olan arkadaşlar var, bunu açıklıkla belirtebiliyor.

Eşcinsel arkadaşlar var, hiç bir kimse hakaret etmedi.. Buradaki bulunan arkadaşların hemen hepsi aklı başında, uygar insanlar..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.