Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 15:04   #80
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
aynı fikirdeyim real.. serzeniş değil yahu bırakın insanlar olabildiğince özgür olsunlar....nokta virgül kıskacı, düşük cümle falan takılacak yerler değil bunlar...anlamazsan yazılanı geç git bakmazsın..
özgürlük son derece çakma bir kavram...özgür değiliz sadece öyle olmasını umuyoruz..
İlginç bir yaklaşım enigma...

Ben masanın üzerinde duran küllüğümde sadece bir sigara izmariti görünce bile rahatsız olurum. Kaldırır dökerim hemen. Sanırım senin de yaşadığın alanda tahammül edemediğin düzensizlikler vardır.

Burası ne kadar sanal bir ortam olsa da biz sitenin adındaki gerçekliğin her mesaja yansımasından zevk alıyoruz. Birbirimizi anlamak için buradayız ve yazılan her yazıdan kendimize bir pay çıkartmaya, ufkumuza yeni pencereler açmaya çalışıyoruz. Anlaşılmamak adına karalanacak bir şeyleri olanlar için bu tip platform oldukça fazla sanal ortamda.

Oysa biz anlamaya çalışıyoruz, anlamak ve anlaşılmak istiyoruz. Kabul görüp görmemesi önemli değil, önemli olan anlayabilmek-anlaşılabilmek.

Örneğin üstteki alıntı yaptığım yazın. İfade şeklin, yazdıklarınla kendini anlatma şeklin, Türkçe konusunda yetersiz olmadığını çok açık ortaya koyuyor. Ama sadece tembelliğin o tatlı duygusu ile büyük harf tuşuna basmak zor geliyor. Bilmediğinden değil sadece kullanmak istememenden kaynaklanan bir durum sanırım.

Oysa üstte senden yaptığım alıntı ve benim altına yazmış olduğum bir çuval yazıyı bir kıyaslayın. Hangisini okumak daha kolay ve zevkli ve hangisi göze hitap ediyor düzen bakımından? Tabi en önemlisi de Türkçemizin kurallarına hangisi uyuyor?

Lale bu konuda da belirtmişti. Biz göz zevkimiz bozulmasın, reklamlar arasında üyelerin yazıları kaybolmasın diye reklam almıyoruz ve gelen pek çok cazip teklifi bile geri çeviriyoruz. Bunları yapanların, sizlerden sadece biraz daha itina göstermesini beklemesi çok değildir sanırım.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.