Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 15:59   #83
Efruz
Dost Nâzım

Efruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 31839
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : Efruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Biraz daldan dala atlama bir mesaj olacak. Aklıma gelenleri paragraflar halinde yazacağım.

Ben şu ana kadar birkaç genel forumda takıldım. Hepsi de bir amaç uğrunaydı, sadece bazı bölümlerde dolaşıyordum. Gerisi gereksizdi. –Bu sitenin de hala tüm bölümlerine tam anlamıyla bakabilmiş değilim. Zamanım olduğunda inceleyeceğim yerler çokça-

Bu siteyi yer imlerine eklemiştim. Hangi konu dikkatimi çekti de ekledim hatırlamıyorum. Üye olmadan önce tamamen bir göz gezdirdim ve gerçekten farklı olduğunu anladım da üye oldum. Yani şimdi kim diyebilir buranın dengi bir forum var diye? İçerik bakımından bol bölümü olan, bol bol konu açan yerler elbette var. Ama konuyu açanlar buradaki gibi araştırıp fotoğrafları tek tek inceleyip düzenledikten sonra mı açıyorlarmış? Gönder demeden önce tekrar tekrar önizleme yapıp inceliyorlar mı? Hiç sanmıyorum.

Bu haldeyken belli bir düzen olmazsa, Türkçe düzgün kullanılmazsa ne anlamı kalacak?

Şu an hoş geldin konumu okuyorum da benim için düzgün kullanıyorsun demişler. Oysa ben kendimi hep kötü gördüm bu konuda. Ve şimdi forumda birkaç kişinin yazdıklarına özellikle dikkat ediyorum ki geliştirebileyim.

Benim ilk açtığım konuda ne düzen vardı ne resim. Sonra bir baktım düzeltmişler. Ondan sonra bunun önemli olduğunu anladım. Çünkü konunun ilk hali ve son hali arasında dağlar kadar fark vardı. “Benim mesajımı nasıl düzeltirler?” diye alınıp gitmedim. Başka bir örnek vereyim. Açtığım konulara çok resim ekliyorum, yavaş açılıyor diye ReaL uyardı beni. Kaç resim eklemem gerektiğini söyledi, fazla resimleri sonradan göndermemi tavsiye etti. Yani bu da alınmam gereken bir durum muydu? Hayır. Haklı çünkü. Evet tek kelimeyle haklı.

Bu konuda haksız yere kim uyarılmış? Egoist mi bu insanlar niye böyle bir şey yapsınlar?

Bazı konularda belki taviz verilir ama Türkçe kullanımı ve düzen konusunda kesinlikle verilmemeli. En azından ben böyle düşünüyorum.

Bırak olmasın mezar taşımız,
bir okul bahçesine gömsünler bizi
çocuklar koşsun üzerimizde.

Efruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.