Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 16:27   #88
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Çok değerli Forum Gerçek yöneticileri, üyeleri. Bende kusuruma bakılmazsa uzun olmamak kaydıyla bir şeyler yazmak isterim. Değerli arkadaşlar bir vesile yine bir konu tartışılırken dedim ki, tüm kurumlarda baş başa, baş Padişah'a bağlı. Şüphesiz tüm kurumlar içinde Editör dediğimiz görevliler bu görevlilerin yazımlar da ana temayı bozmadan düzelttikleri vardır. Konulmuş olan kurallar sonuç itibarı ile bizim lehimize olacak hususlardır. Forum Gerçek yönetimi bizlerden çok bir şey istemiyor Türkçe ki, hepimizin müşterek ve iftihar ettiğimiz resmi dilimizdir. Bunun yazım kurallarına uyulsun istiyor zaten bunları kendilerinin yaptığı gibi teknik olarak otomatik düzeltme olarak elimizin altında imkan var. Yanlış yazılan kelimeleri düzeltme şansımız var.

Bendeniz yeni üyeyim olabildiğince Forum Gerçek kurallarına uymaya çalışıyorum. Sezilerim ve yönetici olan arkadaşların yazıya döktüğü ifadelerden de anlıyorum ki, buranın bekası ve selameti açısından büyük bir özveri içinde olduklarını görüyor gibiyim.

Burada üye olan ve yönetici olan hiç bir arkadaş ile şahsen tanışıklığım yoktur, zaman zemin ve şartlar uygun olduğunda kendilerininde arzu etmeleri ile hepsi ile şahsen tanışmak isterim.

Ben buraya üye olmadan önce çok irdeledim, yazışmalardan görüntülere kadar bir çok konuyu yakından izledikten sonra üye olmaya karar verdim.

Ben bir Atatürkçüyüm, ben bir muhalifim, her konunun yasaklara bağlı kalmaksızın özgürlük içinde tartışılmasından yanayım. Ama özgürlükleri savunurken hiç bir özgürlüğün sınırsız olamayacağını da bilirim. Birinin özgürlüğünün başlayıp bittiği yerde, bir başkasının özgürlüğünün başladığını bilirim. Uzattı isem ve sürc-i lisan etti isem affola.

Hatalarım ve kusurlarım olduğunda lütfen ikaz ediniz, hatasını ve kusurlarını ikazlara rağmen düzeltemeyenlerde doğrusu affınıza sığınarak kişilik bozukluğu ararım.

Tüm arkadaşlarımı saygı ve sevgi ile selamlarım. Kızgınlıkların küskünlüklerin en aza indiği zamanlarda mutlu günlerde beraber olmak dileğiyle.