Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 17:50   #97
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Susamuru Mesajı göster
Ben sadece fifrimi bildirdim bu kadar celallenmeye gerek yok,Kimseye karşı bişey yazmadım eleştirmek değildir diyede altına yazdım bundan neden çok alındınız anlamış değilim.
Ben yazdıklarımdan kendim sorumluyum zaten burasıda bir forum bu kadar kasmanın anlamı yok,Ben kimseyi hedef alıp yazmadım siz o şekilde anladıysanız bilemem.
Eleştirilecek bir tarafım yok benim ben sadece koca denizde bir damlayım.
Konuyu okudum tekrarlıyorum fakat hiç bir şey anlamadım.
Biraz daha sakin olmanızda fayda var,Ben size bir yanlışlık yaptıysam özür dilerim.
Fikir bu şekilde belirtilmez.. Önce konuya vakıf olman gerek. Forum burada, kaçmıyor. Yazdıktan sonra hata var mı yok mu diye bir gözden geçirilmeli..

Bak yazını alıntı yaptım.. Senin beyninden geçenleri ben bilemem. Yazdıklarını okuyabilirsem, anlarım..

Bu acele niye?

Hatalarını görmüyor musun?

* * *

Üstelik bu konu da; imla kuralları ile ilgili değil. Konu getirildi buraya dayandırıldı..

Tek dert, "yazdıklarımız bozuk da olsa seslenmeyin, özgür bırakın" mevzusuna gelir ise, bir yere kadar tahammül edilebilinir..

Başka eleştiri varsa alalım, yoksa bu şekilde devam ederse, boşuna vakit harcandığından, konuyu kilitleme zorunluluğu doğacak..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.