Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 18:15   #106
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Susamuru Mesajı göster
Bu konu insanların kalbini kırmaya başladı diye yazdım,Neden silindi çok merak ediyorum?
Bu konu ile alakalı bir daha fikir beyan etmek istemiyorum.
Çünkü yönetici olan arkadaşlar çok kırıcı şekilde mesaj yazıyor,Burası okul değil yazım hatası varsa sizler düzeltin.
Saygılar.
Ben sildim..

Yine yaz aynı şekilde yine silerim. Kuralları okumadığın da belli olmuş. Sadece vurgu yapmamız gereken kelimeler koyultarak yazılır.

Kalbinin kırılmasını istemiyor isen, önce nasıl bir yerde bulunduğunu etüt et. Çoğunluk sana değil, sen çoğunluğa uyacaksın Susamuru.

Bu konuda alınganlık göstermeye de gerek yok. Sana özelden de durumu belirttim.

Herkese bu şekilde ayrı ayrı defalarca açıklama yapma zorunluluğu da yok. Sorduklarının hepsine önceki mesajlarda yanıt verildi. Sen o mesajları okumayıp, yine aynı sorularla gelmen doğru mu?

Artık benim sıtkım sıyrıldı..

Mesajları düzeltme mecburiyetimiz de yok ayrıca.. Para ile mi tutulduk?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.