Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 18:29   #16
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Etnik kimlik mi ? Zenginlik mi?

İŞTE bende bunu söylüyorum..T C nin yeni sınırları geziyor çiziliyor,ediliyor,biçiliyor olmadı piçiliyor..yok bu ya buna bir dur diyecek..tamam madem oyle bende misaki milli sınırlarımı istiyorum..ben Misaki Milli yi arıyorum..da..
Mesela başka başka siteler sosyal paylaşımlar oyun siteleri falan var-ya
soruyorlar nerelisin? nerden?nrd? NR*** ******* bile neyse konu bu değil döndüm şimdi dönüyorum çeyrek bir U.Türkiyeliyim ..e bizde....iyi aman sormadık....ama ben birçok yönümle Türkiyeli Gurulu bir Türk kadınığım..Çerkez hanedanlıkla yönetilir Ailem Ailelerimiz belli,Türkmen im bu ülkelerin sahibiğim...Tüm Türk ULUSLARI biriz diyenlerdenim..Biz Türküz..ya azeriler..ya türkmenler..kırgızlar...ah ben asıl sızlerı arıyorum...YOLUM HAK 'tır..Gittiğim ,geldiğim gördüğüm yol HAK ka tapanlarındır..Ben tapmam ..yolum hak tır ..haktan giden hakikattir...
yoruldum mola