Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 18:48   #11
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Kelimelerin Üzerine Link Eklemek | Link Ekleyerek Başka Konuya Yönle

Sevgili Başakca,

birde burda burda burdaları beyninin her çalışır hücresinde..zira delirmiş de olababilirim...saygıda kusur olmaz.. Zor Zaanattır Insan olmamamak..ben teknolojı o kadarda içime girmesin diyenlerdenim.Artık telefonumu sadece ben konuşmak istediğimde açıyorum.ev telefonum sadece ailemde..cep de kapadık mı ohhh be...Cebimi artık özel kullanandanım hayat bu akıp su gibi geçiyor.Yediklerinize içtiklerinize dikkat edin..Mümkünse ekin veya etkirttin anlaşın çıftcılerle,mis gibi tereyağlar gelsin köylerimizden..toprağımıza sahip çıkalım..Önce..sonrasında buda buda buda