Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 19:19   #17
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Etnik kimlik mi ? Zenginlik mi?

Kesinlikle Sevgili Lale,

Ben Atamla ÖVÜNÇ duyuyorum..her anlamda..bu başka birşey Anlatılmaz,Anlatılanamaz-ki ki:ki : ki eko yapsın istedim Şu okullardaki eğitim reformu yapıldı ya.O dönemde yasa cıkmadan önceyapılmış bir taslak içeriyi çıktı.Ve basına sızdı...
Buna göre ,liselere çoçuk emzirme odaları istenmiş..yazılmış..
şimdi ufak bir matematik işlemi
Bir çoçuk kız olsun,erkek olsun beş yaşında ilk dörtlüğe başlar ise ve eğitimi 3 tane dörtlükle şekillenmekte ise.Son dörtlüklerde yaş yaşları arasındayım?
=5+ 4 ilk dörtlük
13 yaşında 2.ci dörtlük bitti
13 yaşı dahil emzirme odalı okulda okuyacak..Kızlarda evlilik yaşını 13 e indirdiler veya indiriyorlar.Burda düşünülen çocuk gelinlermiş...
KIz Coçuğu adetlendiği adetlendi tamam artık evlenme çağı na sürüklüyorlar ..acaba kaçımız bunun farkındadır..olanlar olmayanlarla paylaşsın..başka ne diyebilirim ki
yILkI