Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 20:16   #21
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Etnik kimlik mi ? Zenginlik mi?

Sevgili Aristo'
söylediğiniz her şeye katılıyorum.Her şeye ve o giriş paragrafi ne mutlu Türküm..her yanımla beni bu güzellim güzeli ülkeme Ulusuma bağlıyacak çatıyı tutarken ana kalaslarımda var diyebilmenin..ve PKK Kalı KÜRTlere ben türk değilim Kürdüm diyenlere soru sorma zeminiydi

Ya adamlar harita yapmış siirt van diyarbakır hatta mersine kadar bile gelmişler ..
ya bunlara destur diyebilecek bir adam yok mu yahu..bu nasıl bir kepazeliktir böyle..e hep mi sizi oyuna getirdiler be kardeşim diye onlara sormazlar mı? ya öldürebilme hakkını kim verdi.. ya sen kimsin gelip beni kendi ülkemde senin dahil olmadığını söylediğin,ülkemde ...hemde..hoşşşt be senin tarihte ne zaman devletin olduda şimdi hak idda ediyorsun...demiyorlar ya buna şaşırdım kaldım ve ustad....
sevgiler esenlikler,
yILkI