Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 20:33   #22
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177611
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Etnik kimlik mi ? Zenginlik mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi YILkI Mesajı göster
yok ama yok efendım kelimelerimde nokta virgül eksikmiş.Hayır bende diyorumki.Noktalama virgüllemeye göre okuyun zira ben konuştuğum gibi yazıyorum.ve burayı sadece bir ekran olmaktan çıkartıyor ..ifadelerimi ve konuşma şeklimi ve hızımıda kalıyorum dıyorum...bu yasak ise yapmam..Ama tüm forumda birtek benim açtığım konumu diğerleri...
yani kısaca bakın gördüğünüz üzere model 1 şekil A yine yazıyorum..Ben bana kim ne sorarsa ne olursa olsun yardım etmeye cevap vermeye bildiklerimi esirgememeyi seçtim.CadII için ve bir kaç arkadaş için girdim.ne kadar oldu bilmiyorum yazıyorum.
Yoruldum yoruluyorum..
esenlikle,
yILkI
Önce dilimizi öğreneceğiz.

Laf arasında birşeyler sokmayı da bırakın..

Konuşarak anlaşacak olsak, telefon ile konuşuruz. Burada yazı ile anlaşabildiğimize göre de yazım hatalarını en asgari düzeye indirmek gerek..

Kimsenin aklından geçenleri bilemeyiz, yazılanlara göre değerlendiririz.

Özel isimler de büyük harf ile başlar..

Noktanın, virgülün önemi yok deniliyor da, ne kadar önemi olduğuna dair kısa bir örnek vereyim, bakalım bir virgülün ne kadar önemi varmış..

* * *

Dinci bir gazete, gazete ekinde ilkokul çocuklarına hitap eden, 10 Kasım tarihinde ücretsiz dağıttığı bir derginin kapağında aynen şu cümle bulunuyordu.

Arkadaşım, Mutlu 10 Kasım'da ziyaretime gelecek.

Bunu gören, Vatan Gazetesi Köşe Yazarı Mustafa Mutlu, gazeteyi eleştirip yerden yere vurunca, söz konusu gazete anında çark ederek, efendim, baskıda virgülün yeri değişmiş, gibi savunmaya geçerek, aslında şu şekilde olacaktı diye haber yaptı.

Arkadaşım Mutlu, 10 Kasım'da ziyaretime gelecek.

Tabi istediği kadar kıvırtsın. Ali, Veli, Ayşe isminden başka isim kalmamış da Mutlu ismi mi kalmış? Ayrıca; derginin kapak resminde; bir okul bahçesi, bahçede Atatürk büstü ve büstün önünde halay çeken çocuklar. Yani 10 Kasım'da oynayan, mutlu görüntü çizen çocuklar..

10 Kasım tarihi yani Atatürk'ün ölüm tarihi mutlu olarak adlediliyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.