Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.13, 21:00   #13
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Rothschild Hanedanlığı, Filistin ve Yeni Dünya Düzeni

Sevgili Serseri Gezginim'

Kaç kişi Anlıyor -Kİ?Etnik kimlik mi?Zenginlik mi konu başlığı altında yaptığın araştırmalara Ülkemiz'de olanla ilgili birşeyler yazdım okuma fırsatı buldun mu bilmiyorum.
Harran Havzası olarak geçen bölgeye sadece 18 yaşına geldiğinde seçebilme hakkına sahip olsun diye İsrael'li karnı burnunda Kadınlar gelerek doğumlarını gerçekleştiriyor ve sonrasında Harranda hangi kent te doğurmuş ise oraya ait belge ile ülkesine dönüyor.
Türk ve Türk olmanın tanımlamaları içinde bu Topraklar üzerinde doğmuş,bu Toprakları Vatan kabul eden herkes TÜRK dür diyor.
Bunu söylüyorum bende.
yalana inanmayı ya görerek ya duyarak ya hissederek sonlandırırsın.Neticede yalan yalanlıktan cıkmış gerçek oluvermiş olur..Bu sebepledirki Ülkemizdeki oynanan oyunlara çomak sokalım..anlatalım...dinlemeyen dinlemesin..duyan sağlar bizimdir
sevgiyle,esenlikle
yILkI