Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.13, 00:24   #157
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ben o yaradılışta olan insanlar için bir şey dediğim yok, sadece bu durumun yaygınlaşmasından çekiniyorum o kadar
Yayginlasmak ?

Klasik cumleyi tekrar edeyim; ya oylesinizdir, ya boylesinizdir. Escinsel olmak isteyerek karar verilebilen bir durum degildir. Bu bir tercih, hastalik, sapkinlik degildir.

Mevcut duzene bakilarak size anormal gelebilir. Mide bulandirici dahi gelebilir. Sebebi alisilmadik bir durum olmasidir. Ama siz de bir escinsel olabilirdiniz. O zaman yine bu cumleleri kurar miydiniz ? Hem neden bizlerden, bu durumun yayginlasmasindan endise duyuyorsunuz ?

Boyle bir bakis acisina sahip toplumda escinsel olmak cok zordur, zaten dilegim kimse olmasin. Hic kolay degil.

Ufak yaslardan itibaren cok buyuk sikintilarla, ufacik bedeniniz dahilinde mucadele etmeye calisirsiniz. Benim psikolojik olarak ne durumda oldugumu tahmin edemezsiniz siz. Ufak yaslarda hareket kontrolu olamiyor, feminen davranislar sergileyebiliyorsunuz. Ben okula girdigim zaman herkes beni gosterip kahkahalar atardi. Arkamdan tanimadigim insanlar TOOOPPP diye bagirirdi. Itildim, kakildim, ciddiye alinmadim, sapik muamelesi gordum, ufacik bir cocukken bunlara maruz kaldiginizda bunlarin olusturdugu yarayi siz tahmin bile edemezsiniz. Tuvaletiniz gelir, tuvalete gidemezsiniz. Biri sikistirip alay eder diye. Kantine gidip su alamazsiniz, herkes bir agizdan topitoppp diye sarki soyler.

Ben hala sosyal fobik bir insanim. Evet. Herkesten ve herseyden kaciyorum. Yasadiklarimi aklimdan silemiyorum. Benim canim cok yaniyor beyefendi, siz herkes gibi geldiniz bu Dunya'ya, ama ben farkli oldugum icin surekli savastim.

Ustune yasim ilerledikce artan sorumluluklar da beni eziyor. Ustumde ailemin kurdugu bir evlenme baskisi var. Ben evlenemem, escinselim diyemiyorum. Ben bir kadinin hayatini mahfedemem, buna hakkim yok.

Hayatimi buyuk ihtimalle yalniz gecirecegim. Cunku elimde olmayan bu yonelimle, evlenmem yasal degil. Bir hayat arkadasi edinemiyorum ben.

Muhafazakarlar ... Sizler sokaklara dokulup bizler icin sloganlar atiyorsunuz, escinsellere olum diye bagiriyorsunuz. Bizlere kufurler ederek gosteriler duzenliyorsunuz. Bu kulu da Allah yaratmis, anlamaya calisayim demiyorsunuz. Tutturmussunuz bir Lut Kavmi diye. O kavim neden helak edilmis arastirmiyorsunuz. Saniyorsunuz ki sebep escinsel olmalariydi. Okumuyorsunuz. Ve bizleri yaralayarak en buyuk gunahi sizler isliyorsunuz.

Yayginlasir diye endiseleniyorsunuz. Ama gizli hayatlar kurulmak zorunda kalindiginda, bunun toplum duzenini de tehdit ettigini bilmiyorsunuz. Kaderine biraktiginiz, issiz biraktiginiz, korktugunuz insanlarin ac oldugunu; bu insanlarin yasamak icin her turlu kotulugu yapabilecegini hesaba katmiyorsunuz. Insanlari sadece yonelimleri, elinde olmayan hayatlari yuzunden siniflara boluyorsunuz.

Bunlar bencillik degil midir ? Tanimadiginiz, etmediginiz, hayatlari hakkinda fikir sahibi olmadiginiz insanlariz biz beyefendi. Bir escinselle oturup sohbet ettiniz mi, nasil bu kadar pesin hukumlu olabiliyorsunuz ? Ben bu ulkenin vatandasi olarak saygin bir konumda hizmet verirken kimse yonelimimi bilmiyor; ama bildigi vakit ben ne katiyorsam katayim, alay edip asagiliyorsunuz.

Bir escinsel babasi tarafindan olduruldu bu ulkede. Bir babanin evladina kiyabilecek kadar nasil gozu donebilir ? Bu durumu bu kadar mikrop olarak gormek insancil bir davranis midir ? Size zarar vermedikten sonra, bir insanin kiminle yasadigiyla, hayatini nasil surdurduguyle, daha ileri gidersek kiminle yattigiyla neden bu kadar ilgileniyorsunuz ?

Biz de insaniz. Biz sapik, saldirgan, sapkin degiliz. Farkliyiz, biz de boyle yaratildik. Biraz da bu insanlar da boyle yaratildiysa, dogada da bu durumun ornekleri varsa; acaba biz mi cok abartiyoruz neden demiyorsunuz ? Neden bizi anormal, kendinizi normal insanlar olarak goruyorsunuz ? Biz de normal birer insaniz!

Anlayamazsiniz. Yasamadan, yureginizde hissetmeden, toplumdan soyutlanmadan, asagilanmadan, kendinizi degistiremedinizi gormeden, durumunuzun insanlarca birbirine kufur olarak soylenmeden, dalga gecme araci olarak kullanilmadan, dogal oldugunuzu sadece kendiniz bilmeden bizi anlayamazsiniz.

Ama ne olur, bizlerden mikrop gibi bahsetmeyin. Biz bir cesit enfeksiyon degiliz ki yayginlasmamiz bu kadar korkunc olsun. Yayginlasma olmaz, ancak hayatini oldugu gibi, dogal yasayan, saklanmayan insanlarin sayisi artar.

Homoseksuel insanlar evlenmeye zorlanmazsa, seneler sonra bosanma davalari acilmaz.

Tek tarafli bakmayin, tek kalirsiniz.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.