Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.13, 01:44   #161
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Hışımla da yazsan, sakin de yazsan her yazında seviyeyi ve saygıyı korumaktasın. Size hakaret edenlere bile o seviyeye inmeden cevap verebiliyorsun.

Kendi adıma ve bu forumun bir yöneticisi olduğuma göre forum adına da yazmaktan vazgeçmemeni söyleyebilirim. Doğru bildiğimiz pek çok yanlışı sayende görüyoruz sanırım.

Bilgiye ilk ağızdan ulaşmamızı sağlamanın yanı sıra, bu akışı da çok net ifadelerle ve herkesin anlayabileceği gibi sunuyorsun.

Eşcinsellik konusu bir gerçek ve üzerinde konuşulması gereken tabulardan biri. Bu konuya yazan olduğu müddetçe güncel kalacak ve kimsenin de rahatsız olacağını sanmıyorum bundan.

Rahatsız olana taksi tutarız diye iğrenç bir espiri yapıp yazıyı bitireyim. Yoksa noktayı koyamayacağım yazıya. Yaşadıklarından etkileniyor ve üzerindeki baskı nedeniyle gerçek anlamda üzülüyorum. Ama ayakları üzerinde duran, kendini iyi yetiştirmiş birisin. Mutlaka atlatırsın her sıkıntılı anını bir şekilde diyerek kendimi de teselli edeyim.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.