Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.13, 10:45   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Rothschild Hanedanlığı, Filistin ve Yeni Dünya Düzeni

Yazi buraya koyulduktan sonra, anca bugün biftekleri pisirmeye gecmeden evvel, zaman bulabildim okumaya.

Avrupada bir zamanlar Loby diye adlandirilan, iste bunlarin uzantilaridir.

Alman imparatorlugu zamanindan, planlanmis.
Iki savas sonrasi simdiki durumunla, Serefi üzerine bir Alman devleti olmadigi herkes tarafindan bilinmiyor.

Halbuki, burada olan sistem bile hic kimsenin gözüne bile batmiyor.

Burada secimlerden sonra, Cumhurbaskani secildiginde, Yemin töreni olmadan evvelsine, düsünceleri baska bile olsa.
Yemin töreni olmadan, her zaman Amerikaya gidip, gizli evrak imzalamislardir.

Isin komik tarafida, Amerikaya gidipte, geri geldiklerinde, sadece baska görüsle insanlari sasirtmamislar, burada hayatlarini bile degistirmisler.

Bu yalan makinasinda, simdiki Almanya olarak bildiginiz bir güc, sadece kiyat üzerinde olmakla, tamamen bu güce kendini adamis bir sistem.

Gecenlerde, buradan Almancaya cevirdigim konuyu, Alman sitelirinde kullanabilmek icin müsadeyi aldigimda, cesitli Alman sitelerinde paylasmistim.

Sadece bir tanesinde, simdilik kisaltilmamis sekilde durmakla, iki siteden komple silinmesinle, Banlanmama neden oldu.

Burada yanlis anlasilmasin, böyle seylerde banlanicaksam, sonuna kadar pesindeyim.

Sabit kendi görüsümü, kimse tarafindan kisitlanmasini istemem.

Kunuyu dagitmak istemeye calistilar, sonuncu sitede.

Simdiye kadar bunun dagilmasina müsade vermedim.

Öbür iki sitelerde Banlanmamin sebeplerine gelindiginde, bir tanesini belkide anliyabilirdim.
Resimler güzellestirilmemis gercekleri gösterdigi icin, Cocuklari belki korkutabilirdi, hadi bunu kabül ettim.

Baska bir sitede yine, Soru olarak gelen, Yahudistanin yasama hakkina sahipmi, yoksa degilmi sorusuna sastim.

Simdi bir soru sorayim?.

Karadag Soy kirimi ile, Ziyonistlerin ne baglantisi var?.

Bu soruya istedikleri cevabi, veya herhangi bir cevabi vermeye razi olmadigim icin, Banlandim.

Arkasindan agliyormuyum, "HAYIR"!.

Cünkü konuya baska türlü baslamis olsaydim, Türkiyenin aleyhine hikayeler uydursaydim, alkislarla O sitelerde karsilasabilirdim, Maalesef buda benim görüsüme aykiri olurdu!.

Interesse duyanlara, su Türkiyeyi kötüleyen sitenin adresini ve konuyu, Özelden link olarak verebilirim.

Herkes okuya bilir.

Bu konuyu okuduktan sonra, Almanyanin Sahteligide daha acik olarak anlasiliyor.

Ilk zamanlar, hem Yünanistana, hemde Türkiyeye silah satan bir ülke olarak, nede olsa hos görmüstüm.

Nede olsa, bu durum Yünanistanin bogazina kadar borclanip, Pantolonunu kaybetmesine yaradi.

Sadece su Sahte Almanlarin, neden Yahudistan´a 6 Deniz altisini verdigini, su zamana kadar anlimis degildim.

Birde üstüne, sahip olduklari 250 Atombombasini atabilecek mekigi bile su Sahte Almanlar takip, Yahudistan Ziyonist hükümetine veriyor.

Bunun büyük kismi, burada elde edilen Vergilerden ödeniyor!.

Böyle Osmanli zamanindan kalma Dost Olunca, Türkiyeye Düsmanmi lazim?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.