Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.13, 00:02   #165
Cumhur Tonba
Tam Üye

Cumhur Tonba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 22
Ettiği Teşekkür: 504
Aldığı Teşekkür: 1267
Rep Derecesi : Cumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerdeCumhur Tonba Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ozgurluk Mesajı göster
[B] Aslinda herseyden once ben bir insanim. Sizlerden hicbir farkim yok.

hayatimiz boyu rol yapmak zorunda kaliyoruz, asla kendimiz olamiyoruz.

Belki de ilk defa bir escinselle sanal bile olsa ayni ortamdasiniz.

Bizdeki hangi sebepler sizi itiyor,hepsini cozelim,hem ben bizi size anlatabilmis olayim,hem de sizler onyargilarinizdan bir miktar da olsa arinabilmis olun.
Merhaba Sayın Özgürlük,
Size selam ve saygılarımı sunuyorum. Dilerim bu sıkıntılarınız atlatabilecek bir ortama kavuşursunuz.
Hangi insan toplumdan hatta ailesinden dışlanmak ister ki? Acı olan bir gerçekte, bizlerdeki önyargıyı kırmak, atomu parçalamaktan daha zor gibi. Hiç bir önyargım olmadığı için soru falan sormuyorum. Bir merhaba demek istedim.