Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.13, 01:16   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Almanya’da Aynı Aileden 8 Türk Yangında Öldü

Simdi böyle haber verilmesine birazda kizdigimi söyliyebilirim.

Hatirimda kaldigina göre, ilk önce 6 Cocuktan burada bahsedilip, haberler öylecene verildi.

Dikkatimi cektiginde, Alman sitelerini bir gözden gecirdigimde, bir Cocuk daha ölü olarak bulundugunu ögrenip, tam yazicaktimki, haber bir Cocuk daha bulundu deyip, Aktüellesmemis, basindaki haber düzeltilmis.

Bu nedenle yaziya katilmamin sebebi elimden alinmisti.

Tabiki buda beni rahat birakmayip, burada beriltilen haberi biraz elestirmek istiyorum.

Haberde mesela Gaz süphesinden bahsediliyor, halbüki Internet haber sitelerindeki habere göre, Kömür sobasinda bir bozukluk oldugundan bahsediliyor.

Daha evvel Deri Fabrikasi olarak kullanilan binada, birinci katta bulunan Kömür sobasindan kaynaklanabilecek, yangindan bahsediliyor.

Essas burada süphe etmek lazim.
Pazar sabahlarinda 3´le 11 dereceye degisen Hava isisi, herhalde soba yakmayi yeterli bulabilir.

Hesaba devam edipte, evde bulunan sahislarin sayisinida ele alirsak, kisi basina olabilecek 0,5 Watt isiyida hesaba katarsak, sobanin öyle doldurulup, en yüksek seviyede calismasina lüzumu görmez.

Bir taraftan, haberlerde söylendigi gibi, balkona kacabilen dört kisi kurtarilabildiginden bahsediliyorki, halen resimlerden su Balkonu aramaktayim?.

Resim kalitesi biraz düsük bile olsa, büyütebildigimce büyüttüm, ama su Balkonu halen bulamadim.

Alman sitesinde verilen haber biraz kokmaya basladi.

Bakalim, zaman zaman bir Alman sitesinde, bunuda biraz koyu kahve rengine kactigi belli, yarin saat 21´de yeniden acik chat var.

Sayet orada bu haber üzerine birseyler kapabilirsem, buna ekleyecegimden hic süpheniz olmasin.

Interesse duyanlara O sitenin adresini Özelden yolliyabilirim.

Belki burada beni yargilamaya kalkabilirsiniz, neden böyle sitelerde geziyorsunuz diye.

Buna anca bir cavap verebilirim, Dostlarini bil, Düsmanlarini daha yakin tut.

Bu eklentiyi, sadece yanlis anlasilmamasi icin buraya yaziyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.