Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.13, 18:21   #122
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Ellerine sağlık, teşekkürler Akın ağabeyim.. Adeta bize tercüman olmuşsun..

Cadıı arkadaşımızın yazdığı, tamamı ilk sayfada olan, mesajın vurucu yerini aşağıya alıntı yaptım..

Alıntı:
Ancak, sırf siz beğenmediniz, diye de sansür uygulayamazsınız. Eğer uygularsanız, o çok eleştirdiklerimizden bir farkınız kalmaz. Bu, çok zor olabilir kimi için. Aslında çoğunluk için zordur. Belki kendinizle mücadele etmeyi gerektirir. Ancak bunu başarabilenler özeldirler. Egosundan kurtulabilenler, yukarıdan bakabilenler, görmeye, duymaya, okumaya tahammülü olabilenler...
İnsancıl duygularımız haddinden fazla yüksek değerde. Bu nedenle kimseyi kırmamak için aşırı özen göstermemize rağmen, bu konuda eleştiri getirilmesi beni şahsen üzüyor, haksız bir eleştiri olduğunu düşünüyorum..

Dişe dokunacak, bizi düşünmeye sevk edecek bir eleştiri gelsin istiyordum, maalesef böyle bir eleştiri gelmedi henüz.. Sitedeki bazı değişimler, eklemeler, yenilikler üye arkadaşların yönlendirilmesi ile olmuştur.

Örneğin; Siyah Tema istenildi. Yapılması da o kadar kolay değil. Üşenmedim, günlerce üzerinde çalıştım, bildiğim kadarıyla, yeteneklerim dahilinde birşeyler yaptım..

Bazı arkadaşlar mevcut bölümler dışında başka bölümlerin de açılmasını öneriyor, mantıklı ve olabilirliği var ise o istenilen bölümü de açıyoruz.

Üyelere sert davrandığımız dile getiriliyor. Bilakis, bizim değil de, bize sert davranıldığına çoğu kez şahit oluyoruz, buna rağmen elimizdeki yasaklama butonunu; hakaret, küfür ve aşağılama olmadıkça da kullanmıyoruz.

Kışkırtıcı mesajları da mesaj sahiplerine bildirmeden silmek, sansür oluyor ise, evet biz bu konuda sansürcüyüz..

Egodan bahsedilmiş.. Buna sadece gülerim..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.