Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.13, 19:41   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mars'a 80 bin nüfuslu koloni

Linkte verilen haberi okumadim, bu senede okuyacagimi zannetmiyorum.
Zira bu Mars Misionu davasi, Sinamalarda oldugu gibi olmiyacak, arastirmalarimda, buda bayagi olmustu, ilk önce oralara dayanikli bitkiler gönderip, Hava elde etmek gerektigini okumustum.

Bu Bitkilerin yetisip, orasini kaplayipta yeteri kadar hava yapabilmesi icin, bir 100 Sene gecebilcegi hesaba konulmustu.

Kutuplarinda, Su bulunmus olsada, ilk önce bunu yeteri kadar eritmek, sonra parcalamak lazim.
Yoksa bu ucus, sadece bir Ölüm ucusu olur.

Birde hesaba koyarsak, bu yolculugun 6 Ay sürebilecegini, daha fazla cözülmesi gereken islerin oldugu ortada.

Zira fazla bir zaman, Yercekimi olmayan bir cevrede yasayan insanlari görüyoruz.

Bunlar geri geldiginde, yogun bir problemle karsi karsiya kaldigi bilinmekte.

Burada Türk Cern sistemi üzerine calismalarini yogunlastirsinlar, yeni Yakit/Enerji cesitleri bulsunlar, anca o zaman gerceklesebilecek bir yolculuk olabilir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.