Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.13, 19:56   #37
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131070
Aldığı Teşekkür: 42525
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Alıntı:

Yönetici gezegeniniz Merkür geri hareketine devam ederken yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için ilk sözü söyleyen taraf siz olmalısınız. Yaşamınızdaki pek çok problem ortadan kalkmaya başlıyor rahatlayacak ve kendinizi iş hayatınızda eğitim hayatınızda daha iyi yerlere taşıyacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. İş arıyorsanız pek çok yerden olumlu haber alabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Su Mesaji yanlis anladim galiba, bende yeni hafta burclarini beklerken, evvelsi haftanin burcuna bakmam gerektiginin yeni farkina vardim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.