Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.13, 22:15   #6
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21561
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Nankör Mülteci

Kusura bakmayın ama benim verdiğim vergiler ile sizlere bakılıyor ifadesi havada kalacak ve kiymet-i harbiyesi olmayacak bir cümle! Hanım efendinin çalıştığı tv kanalının sahibi ve benzerleri tarafından palazlandırılmış olan imam Recep Tayyi Erdoğan, milletim milletim diyor % 54 oydan bahsediliyor.. Bu duruma göre toplumsal yanılgı ile hükümet edenler, vekil olanlar asil olanın yetkisine sahip olarak asilin paralarını çarçur ediyor.

Mülteci dendiğinde, kimlerin mülteci olacağı, mültecilere, mülteci kabul eden ülkeler tarafından nasıl ve hangi koşullarla insani yardım sağlanacağı BM'lerin mülteciler ile ilgili çeşitli tarihlerde alınmış olan kararlarında vardır. Çok uzun olacağı için buraya almadım.

Savaştan kimler kaçar? öncelikle parası olanlar sonra milliyetçilik duyguları zayıf olanlar sonra vatanperverlikleri zayıf olanlar. Bendeniz G.Antep merkezde ikamet eden birisi olarak, her Apt. önünde bir-beş-onbeş hatta Apt. tamamı Suriyeliler tarafından tutulmuş olanlarında 30-40 Suriye plakalı araç görmekteyiz. Bu insanlar Suriye plakalı araçları ile şehir içinde turlarını yapıyor AVM lerinde rahatlıkla alış verişlerini yapıyor APT yakıt aidat, vb giderleri ödüyor tek kelime Türkçe bilmeden burada yaşamlarını sürdürüyorlar.

Bu kaynak kişilerin beraberinde getirdiği bitmeyecek bir kaynak değildir, hazıra dağların dayanmayacağını herkes bilmektedir. O halde değirmene su nereden geliyor diye sormakta fayda var.

Örtülü ödenekten ne kadar bu insanların yaşaması için verilyor bizce meçhul ve fakat Türkiye, Katar, Suudlardan gelen paralar ile bunlar için harcananların milyar dolar mertebesinde olduğu söylenmektedir. Ne kadar gerçek imam Recep Tayyip'de bazı rakamlar ifade etmektedir ama bunun inandırıcı yanı bulunmamaktadır.

G.Antep, Kilis, Adıyaman, Ş.Urfa, Mardin, Hatay bölgesinde kamp'larda ve ayrıcalıklı olanlarının Apt. larda yaşayanlarının tümüne T.C vatandaşlığı verileceği, seçmen kütüklerine kayıtlarının yapılacağı ve 2014 yılında ve sonraki seçimlerde AKP lehine oy kullandırılacağı bilinmektedir.