Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.13, 20:42   #10
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Bu Şehirde İçki İçmek Yasak!

Amacın ne olduğunu bilmesem iyi bir uygulama olarak görebilirdim. Belirtilen sınırlar yanlış anladığım bir kısım olmadıysa çok göze batmıyor açıkçası. İçki içilir. Ayrıca not olarak çok da severim. Ama evinde ya da uygun mekanında içilmesi gerekir.
İzmir de güzel bir semtte oturuyorum. Kimi zaman hoş olmayan olayların yaşandığını görüyorum. Annem beni ziyarete geldiğinde onu duraktan alma ihtiyacı hissediyorsam bir problem var olmalı. Değil mi?
Ayrıca bana sigara özgürlüğümü geri verseler yeter. Kışın dona dona açık alanlı yer aramaktan bıktım.