Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.13, 22:42   #126
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
açıklığa kavuşturma adına, hitap şekliniz kendinize olan saygı ile alakalıdır..
Bakın öncelikle şunda anlaşalım. Burada saygısız barındırmıyoruz biz ve bu nedenle bu platformda karşısındakine "sen" diye hitap eden herkes kendinden başka karşısındakine de saygılıdır...

"Sen" 'li hitap şekli kendini bilen insan için ne saygısıszlıktır, ne de saygısızlık yapacağının bir işaretidir. Sadece kendimizi kasmamak, sıcak ve samimi bir ortamda yazışmak adına "siz" 'li bir hitap şekli kullanmıyoruz pek çoğumuz...

Yani sen (böyle deyince kendime saygımı da kaybettim, bak sen Allah'ın işine) kendi kıstaslarına göre saygıda kusur etme, biz zaten etmeyiz.

Bu konuda bir endişen varsa bunu giderebilmek için elimizden bir şey gelmez. Sadece zaman içinde kendin görebilirsin bunu.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.