Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.13, 23:05   #129
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
haklısın yahu...ben nelerle uğraşıyorum ki...bu kadar basit bir kuralın ne demek olduğunu anlatamadığın bir ülkede yazım kurallarına uysan ne olur uymasan ne olur...

ben tanımadığıma ''sen'' diyemedim hayatım boyunca..fakat bu benim sorunum tabii...
''endişe'' sadece gülüyorum, herhalde şaka yapılıyor diyorum..

not:''yahu'' çok bilincli kulanıldı.......
Ekselansları enigma...

Hakikatten siz bu tip işlerle uğraşarak değerli vaktinizi biz bedbaht kullarınız için harcarken, gel-gör ki biz hala bir arpa boyu yol katedemedik. Siz o kadar yücesiniz ki bizler sizin bu yüceliğinizden nasiplenemiyor, anlatmaya çalıştığın basit bir kuralı bile şu kalın kafamıza sokamıyoruz.

Bu ülkede sizi anlayacak kapasiteye sahip olamayanlar yüzünden çektiğiniz bu sıkıntıların müsebbibi olarak bizleri görmeniz çok doğru.

Ama sizin büyüklüğünüzden sual olunmaz. Affedin bizleri...

Yüksek makamınıza saygılarımla arz ederim efendim...

Damga pulu ve mühür kullanamıyorum, bunu da hoş görürsünüz artık.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.