Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.13, 23:50   #136
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
ya işte kardeşim domino etkisi dedikleri budur...
sonra bu ülkede bunlarda oluyor yakınmaları falnlar filanlar...
sonuç olarak fikirleri tartışmak yada kişi üzerinden tartışmak, arasındaki farkın ne olduğunu anlamak...
dertli bir konu uzattığım kadar uzatmışım özürler size....

27 mesaj 5 i forum oyunlarında 16 sı güncel konularda 8 i Yönetimi eleştiri konusunda. 8 mesajın çoğunun özeti sen ve siz...

Susayım diyorum ama içim elvermiyor. İnsan bir bakar eleştirdiği kişilere, yönetime, konularına bu siteye katkılarını düşünür neyi neden eleştiriyorum diye.

Yeter yani kimsenin bu kadar buraya bu kadar emek harcayan insanlar üzerinden ego tatmini yapmasına müsade edemem. Bu insanlar bu siteyi sadece kurallarla değil kendi olgunlukları, içtenlikleri ile ayakta tutuyorlar. Yönetici değilim ama burada senin ukalalık yaptığın insanlar benim için yöneticinin üzerinde dostlar, abiler ablalar.

Konu dışına çıktığım ve tartışma ortamı yarattığım için yönetimden özür dilerim.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.