Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.13, 04:30   #142
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: CadII'ca Karalamalar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Tamam.

"Sansür" başlığındaki yazından itibaren
konuyu taşıyorum..

Ordan devam edersin, isteyen olursa da katılabilir.. Kimin ne şikayeti var ise, açıklıkla dile getirsin. Biz de gerektiği gibi yanıtını veririz..

Bu arada imzamı bir tıklayıp, hangi tarihte o uyarı konusunun açıldığına da bir gözatmak da yarar var..

Ben bu konuya yeni bir üye olarak kırmızı ile işaretlediğim cümle nedeniyle katıldım. Şayet konu ''sansür'' ile sınırlı olsa, burada bu konuda bir deneyimim olmadığı için katılmazdım açıkçası. Ama kimin ''ne şikayeti varsa...'' denilince başka konuları da kapsadığını sanmıştım. Belki de kapsıyordur, ne bileyim...

Ben burda sadece bazı yeni üyelerin Türkçe ve dilbilgisi konusunda kompleks yapacilecekleri endişesi taşıdığımı yazdım. Ki bu da bir eleştiri değil ''belki daha toleranslı davranılabilir'' babından bir öneriydi sadece.

Ama görülen o ki, genele yayılmış bir şikayet yoğunluğu yok. Zaten genel bir memnuniyetsizlik olsa kıyamet çoktan bu topikte kopardı. Kopmadığına göre, işler yolunda demektir.

Güzel, nitelikli ve üyeleri birikimli bir forum burası.

Benim hoşuma gitti. Son zamanlarda epeyce bir yoğun olduğumdan dolayı istediğim kadar katılamasam bile buranın müdavimi olmaya başlamaktan sevinç duyuyorum.

Bana kalırsa konuya katılan herkes eteğinde ne kadar taş varsa hepsini dökmüş ve netice itibariyle o taşların da fazla bir ağırlığı yok gibi...

Yukarıda bir yönetici konunun kilitlenebileceğinden bahsetmiş.

Bence de en doğrusu kilitlemek.