Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.13, 04:38   #143
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
kişiselleştirdiğiniz için açıklama zorunluluğunda kaldım...

kendime saygı nedeniyle değil hitap şekline olan tepkim, böyle bir davranış gördüğümde benim karşımdakine ilgim azalır.. yani hafif görürüm ve ciddiye almam......
..
bu ülke demem: hani insan öz eleştiri yapabilmeli gibi...o kadar özümsemişim ki ülkemi samimiyim )

arkadaşlar alındığımı zannetmeyin, siz bu kuralların çok temel kültür olduğunu bilin ve bilinçsiz gibi görünmeyin diyedir direttiğim....

her neyse çok ciddi bir konu değil aslında almayı bilmeyenler için..
ve hala konunun siz sen üzerinden yürüdüğünü zanneden arkadaşlara kolaylar olsun dileğimle...
not:ben yönetimi eleştirdiğimi zannetmiyorum nerden çıkarıldıysa anlayamadım..özgürlüğün aslında ne kadar içi boş bir kavram olduğu ile ilgili göndermede bulundum...sanırım bir arkadışımız buna anlamadan kızmış ve senli benli konuşması sonuçu bu saçma olaylar ve kamplaşma(yumuşatmak adına) oldu..

ve hala bana niye bu kadar öfke var anlamışda değilim..kimseye yönelikte yazmadım...sadece cevap verdim...
bence bu sitedeki arkadaşlar şapkalarını önüne koyup bir düşünmeliler...(bak şimdi eleştir yaptım galiba)

Istersen sadece su isaretledigim yerlere yeniden bir bak!.

Birincisi: Sizli, senli konusmayi kendiniz acmis, burada savunuyordunuz!.

Ikincisi: Türkiyede yasamadigim icin, Imla´nin bile ne oldugunu bilmiyor öyle bakiyordum, (Icimden bile Gülüyordum)
Taa ki Sitede bir Arkadas, sunun Rechtschreibung oldugunu söyliyene kadar. (Tesekkürler)

Halbüki Türkiyede yasadiginiz halde, ve benden daha iyi bir Klavuza sahip oldugunuz halde, Türkceyi bir nevi Tecavüzde bulunuyorsunuz, Imla sartlarina uymuyorsunuz?.

Tabiki bunun tek bir anlami olabilir diye düsünüyorum!.
Sitelerde fazla yazdiginiz icin, yanlis yapma tehlikesinle karsilasmamaniz icin, hepsini kücük yazmanizda buldugunuzun kanisindayim.

Fazla bu acmis oldugunuz konuyu uzatip zorlamadan, su sizli senli davasini savunup, görüslerinizi, bildirseniz, bunu kapatip, baska konulara gecebiliriz.

Zira bu sorun sizin tarafinizdan güne tasinip, "size", "sen" diye hitap edilemez diye cikislarda bulundunuz!.

Alıntı:
bence bu sitedeki arkadaşlar şapkalarını önüne koyup bir düşünmeliler...(bak şimdi eleştiri yaptım galiba)
Güzel bir sözde, acaba sapkanizi siz nereye koydunuz?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.