Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.13, 08:42   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Pervasız Kadrolaşma

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M.Özen Mesajı göster
düzeltiyorum mimarsinan değil kumburgaz mahallesi...
Tam cikartamadim?, sanirsam ya 1977, yada 1988´de oradaydik.

Denizde yüzmek icin gitmis, söyle 90´la 120 Metre sahilden uzak sularin icinde, Öglenden sonra bir cisim görmüstük.

Dayima bunu söyledigimizde, yan tarafta bulunan genclere haber vermis, bunlar hemen sulara dalip, Cesedi cikarmislardi.

Bunun üzerine, belaya karismayalim diye, dayim bizleri toplayip, götürmeye calistiginda, Cenazenin sahile cikartilip, sadece Gazete kiyadiyla örtüldügünü görmüstük.

Daha yukarda olan Kayaliklardan suya atlayan genclerden olabilecegi konusuluyordu.

Acaba 35 sene evvel olan Cenazelerin, azabinimi cekiyor bu Mahalle?.

Normalinde su eski kitaplari hic acmiyacaktimda, Özen tesvik etti.

Sadece su Kadrolasmak davasina bir katkida bulunacaktim.

Belirtildigi gibi, Dr.´unu yapmis Insanlar aliniyor!.

Pek iyide?, bunlarin Dr.´luklari hic kontrol edildimi?.

Demek istedigim, Doktor dedikten sonra, senelerce okuyupta, bir Diploma almasi degil, bir yazili yazip, bunun üzerine arastirma yapilmasida bir Doktor ünvanini aldirabilir.

Sadece bununda asabi vardir.

Sonradan olan Doktor ünvanlari, Sahte oldugu meydana ciktigi gibi, Kopyala yapistir davalarida burada mevcuttur.

Böyle durumlar, göze alinirsa, O durumda kendi ünvanim Dr. Dr. Dr. Dr. olabilir.

Bunlarin Doktorluguda, bir gözden gecilmesi lazim.

Elma üzerine Doktorlugunu yapanada Doktor denir, Armut üzerinede yapmis olsa Doktor denir.

Sanirsam ama bunlar Muz kabuklarin üzerine belkide Doktorlugunu yapmis olabilirler.

Bunun göze alinipta, kontrol edilmesinde yararli olabilecegini düsünüyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti