Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.13, 20:52   #476
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10149
Aldığı Teşekkür: 9691
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şu An Okuduğunuz Kitap?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Kitabı bitirdim sonunda. Çok güzel çok akıcı bir kitap. Tek kusuru sonu. Bu kadar güzel bir hikayenin sonu böyle basitçe bağlanmamalıydı. Ama sonuçta gönül rahatlığıyla okunabilecek bir kitap. Tavsiye ediyorum...

Şimdi

Ruhundaki Zehirle Yüzleş / Tess GERRITSEN
Teşekkürler Tntcool elimdekiler bitince okuyayım bende
elimde 1 haftadır aynı kitap var yürümedi gitti hala Thomas Emson Kızıl Şeytan daha ortalama 150 sayfası var, yarıda da bırakmak istemiyorum 3. kitabıda var serinin ama biterse 3 e hemen başlamıyacam ara vericem...
elimdekilerden birini başlıycam..

Elimdekiler bitince bende Tess Gerritsen kitaplarını okumayı düşünüyorum, okuduğunuz kitaplardan dikkatimi çekti güzel kitapları var sanırım övgü çok yazara not aldım

Listem baya kabardı

Dan Brown ve Tess Gerritsen kitapları.. arkadaşımın tavsiyesi George R. R. Martin Taht oyunları serisi 7 kitap sanırım...

Regretsmistakes they’re memories made.
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.