Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.13, 21:46   #145
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi enigma Mesajı göster
kişiselleştirdiğiniz için açıklama zorunluluğunda kaldım...

kendime saygı nedeniyle değil hitap şekline olan tepkim, böyle bir davranış gördüğümde benim karşımdakine ilgim azalır.. yani hafif görürüm ve ciddiye almam......
..
bu ülke demem: hani insan öz eleştiri yapabilmeli gibi...o kadar özümsemişim ki ülkemi samimiyim )

arkadaşlar alındığımı zannetmeyin, siz bu kuralların çok temel kültür olduğunu bilin ve bilinçsiz gibi görünmeyin diyedir direttiğim....

her neyse çok ciddi bir konu değil aslında almayı bilmeyenler için..
ve hala konunun siz sen üzerinden yürüdüğünü zanneden arkadaşlara kolaylar olsun dileğimle...
not:ben yönetimi eleştirdiğimi zannetmiyorum nerden çıkarıldıysa anlayamadım..özgürlüğün aslında ne kadar içi boş bir kavram olduğu ile ilgili göndermede bulundum...sanırım bir arkadışımız buna anlamadan kızmış ve senli benli konuşması sonuçu bu saçma olaylar ve kamplaşma(yumuşatmak adına) oldu..

ve hala bana niye bu kadar öfke var anlamışda değilim..kimseye yönelikte yazmadım...sadece cevap verdim...
bence bu sitedeki arkadaşlar şapkalarını önüne koyup bir düşünmeliler...(bak şimdi eleştir yaptım galiba)
Burada kişiselleşen bir şey yok. Sen ne yazdığının farkındasın ve satır aralarına öyle şeyler gizliyorsun ki buradakileri anlamaz sanıyorsun herhalde...

Konunun çıkış yeri "sen" hitabıyla konuşanları, kendilerine saygısı olmayan kişiler olarak lanse etmendi. Üstteki mesajında kırmızı ile işaretlediğim yerlere de dikkatini çekerim.

Buradaki insanları hafife alman, bilinçsiz olarak nitelemen ve "sen" ile "siz" arasındaki farkı bilemeyecekler olarak görmen, senin ne derece ukala bir tip olduğun konusunda ipuçları veriyor.

Yazarken "siz" diye hitap edilmesini bekleyen birinin, yazdıklarında aynı saygıyı karşısındakilere göstermemesi, tepeden yazman ve yukarıda da belirttiğim gibi satır aralarında kullandığın hakir gören ifadelerin nedeniyle bu tepkiyi almaktasın benden.

Bu ülkeyi ne kadar özümsediğin ise daha önceki mesajlarında kullandığın ifadelerde çok net ortadaydı.

Bilmem yeterince açık anlatabildim mi? Anlamamışsan hata mutlaka bendedir ulu büyük enigma...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.