Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.13, 21:56   #146
enigma
Tam Üye

enigma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 726
Aldığı Teşekkür: 1230
Rep Derecesi : enigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Burada kişiselleşen bir şey yok. Sen ne yazdığının farkındasın ve satır aralarına öyle şeyler gizliyorsun ki buradakileri anlamaz sanıyorsun herhalde...

Konunun çıkış yeri "sen" hitabıyla konuşanları, kendilerine saygısı olmayan kişiler olarak lanse etmendi. Üstteki mesajında kırmızı ile işaretlediğim yerlere de dikkatini çekerim.

Buradaki insanları hafife alman, bilinçsiz olarak nitelemen ve "sen" ile "siz" arasındaki farkı bilemeyecekler olarak görmen, senin ne derece ukala bir tip olduğun konusunda ipuçları veriyor.

Yazarken "siz" diye hitap edilmesini bekleyen birinin, yazdıklarında aynı saygıyı karşısındakilere göstermemesi, tepeden yazman ve yukarıda da belirttiğim gibi satır aralarında kullandığın hakir gören ifadelerin nedeniyle bu tepkiyi almaktasın benden.

Bu ülkeyi ne kadar özümsediğin ise daha önceki mesajlarında kullandığın ifadelerde çok net ortadaydı.

Bilmem yeterince açık anlatabildim mi? Anlamamışsan hata mutlaka bendedir ulu büyük enigma...

bak yine benim bir özelliğim sergileniyor...bu nasıl bir mantıktır tanımazsınız ama her şeyim ortada inanılmazsınız ne diyeyim...

imtina etmek empatinin adım taşı değilmidir...ukala oldum yahu...

bir konu tartışılırken karşındaki kişiye yönelik çıkarımlarda bulunmak ve bunu kullanmak belden aşagıya çalışmakla eş anlamlıdır yani faul be kardeşim....
özür dilerim sizden.. ne yapalım sağlıklı tartışma yapamıyacağız

çok pardon.. affedin beni lütfen hatalıyım...